Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Lopez'in iç çamaşırları Türkiye'den

Lopez'in iç çamaşırları Türkiye'den

Latin Amerika kökenli ünlü şarkıcı ve film yıldızı Jennifer Lopez'in 'JLO' markası ile tüm dünyada satışa sunulan ürünlerinden dikişsiz iç giyim ürünleri Gaziantep´te üretiliyor.

Gaziantep´te faaliyet gösteren Sentefil Tekstil, JLO markalı dikişsiz iç giyim ürünlerinin Türkiye´de üretim hakkını aldı. Sentefil Tekstil Genel Müdürü Celaleddin Koçer, Amerika merkezli Jennifer Lopez (JLO) markalı dikişsiz iç giyim ürünlerinin yüksek standartlar altında seri üretimine başladıklarını belirtti.

Koçer, Gaziantep'de dünya markalarına üretim yapılmasının önemini vurgulayarak, şöyle dedi: 'Sanatçı Jennifer Lopez'in dünya kamuoyundaki bilinirliği satışlarımızı artırıcı yönde etki yapmaktadır. Bir dünya starı ve dünya markası olan Jennifer Lopez-JLO markası için marka şehir Gaziantep'te üretim yapıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz ve ayrıca bir çok global markaya üretimlerimizi devam ettiriyoruz.'
352
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.