Magazin

Lopez Gürcüleri çıldırttı!

Lopez Gürcüleri çıldırttı!

Kaprisleriyle ünlü Amerikalı yıldız, Gürcü bağımsızlık gününde Tiflis'e gitmeyi reddetmiş.

Seksi yıldızın fotoları sağda

Rusların şarap ambargosuna karşı ünlü yıldız Lopez'den yardım isteyen Gürcü lider Saakaşvili, reddedilmekle kalmadı. J-Lo'ya yarım milyon dolar teklifi ülkeyi karıştırdı.

Amerikan hayranı Gürcistan Devlet Başkanı Mihail Saakaşvili'nin ümidini ünlü oyuncu-şarkıcı Jennifer Lopez'e (kısaca J-Lo) bağladığı ortaya çıktı. Ancak Saakaşvili'nin Gürcü şarapları ile kültürünün reklamını J-Lo'ya yaptırma planı suya düşmekle kalmadı, ülkedeki eski komünistlerle Rus siyasilerin eline büyük koz verdi.

J-Lo ücreti beğenmemiş
Her şey, Moskova'nın Gürcü içkilerine getirdiği yasağın, Tiflis'in en önemli ihracat ürünü olan Gürcü şaraplarının satışının yüzde 70 oranında düşürmesiyle başladı. Saakaşvili'nin aklına gelen çözüm ise ABD'nin Latin asıllı megastarı J-Lo'ya sarılmak oldu. Hükümet çok gizli şekilde Lopez'e mektup gönderip, 26 Mayıs'taki Bağımsızlık Günü'nde Tiflis'i onurlandırmasını, şovunu sergilerken bir yandan da tadacağı Gürcü şaraplarını övmesini ve Gürcü kültürüne hayranlığını dile getirmesini, bunun karşılığında yarım milyon dolarlık naçizane bir ücreti kabul etmesini rica etti.

Ancak kaprisleriyle de meşhur olan J-Lo, muazzam bir ücret isteyip gerçekleştirilmesi imkânsız diğer taleplerini de sıralayınca, plan suya düştü.
Yayın tarihi: 02.05.2006
410
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.