Magazin

Liz Hurley, çizdi ve tanıttı

Liz Hurley, çizdi ve tanıttı

Liz Hurley'in güzelliği, sansasyonları bir yana, o aynı zamanda çok çalışkan bir iş kadını olarak da herkesi kendine hayran bırakıyor.

Çoğumuz, yaz günü tatilde mayo giyip çıkarmaya bile üşenirken, Liz Hurley, 'Hem ziyaret, hem ticaret' ilkesine uydu ve Saint Bart adasındaki tatilinde, bol bol mankenlik yaptı.

Güzel oyuncu, saatlerce süren fotoğraf çekimlerinde, kendi firmasının ürünü olan yeni mayo modellerini tanıttı. Adanın kumsalında, kızgın güneş altında, saatler süren çekimlerde hiç yorulmuş da görünmüyordu.

Sevgilisi yanında
Fotoğraf çekimleri tamamlandığı zaman sevgilisi Arun Nayar'ın onu beklediğini bilmek, şüphesiz yorgunluğunu unutturuyordu. Elbette Liz Hurley de, 20 yaşlarındaki bir mankenle anlaşıp, yeni modellerini onun tanıtmasını isteyebilirdi. Fakat eski manken, işin kolayına kaçmadı.

Modellerini kendisinin çizdiği mayoların ve plaj kıyafetlerinin tanıtımını da kendisi yaptı. 40 yaşına gelen yıldız, 'Bu modelleri A'dan Z'ye ben yarattım, tanıtımını başkalarına bırakamazdım' diyor.

Yıldızın tekstilci nişanlısı Arun Nayar da yıldızın çantalarını taşımaktan, modellerin seçimine kadar her işini seve seve yaptı.18 aydır birlikte olan çiftin, geçtiğimiz Noel tatilinde bir kayak merkezinde nişanlanmış oldukları açıklandı. Nayar, Hurley'in oğlu ile de çok iyi anlaşıyor.

Sağlıksız zayıfladı
Liz Hurley, önümüzdeki yaz satışa çıkacak olan mayolarının tanıtımını yapabilmek uğruna, sağlığını tehlikeye atmaktan çekinmedi. 40 yaşındaki yıldız, sadece bir öğün yiyerek, kısa sürede vücudunu iyice inceltti.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 08.03.2005
384
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.