Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Liv bile estetiği düşünüyor

Liv bile estetiği düşünüyor

Güzellik abidesi Liv Tyler da estetik ameliyata karşı olmadığını ve bıçak altına yatabileceğini açıkladı. Sağlık uzmanlarının eleştirdiği oyuncuya sanatçı dostları sahip çıktı.

Beyazperdenin en güzel kadınları arasında gösterilen Liv Tyler'ın estetik operasyon yaptırmayı düşündüğünü açıklaması Hollywood'da büyük tartışmalara neden oldu. Sağlık uzmanlarının eleştirdiği Tyler'a sanatçı dostları sahip çıktı. 1 Temmuz'da 30 yaşına basan ünlü oyuncu, 2003 yılında anne olunca aldığı kiloları uzun süre verememişti. Tyler'ın doğum sonrası aldığı kiloların yarattığı deformasyon yüzünden estetiği düşündüğü belirtiliyor.

Jessica Alba: "Estetik yaptırmayacağım diyemem. Çocuk sahibi olan bir annenin yaşadığı deformasyonu atlatması zor. Bu yüzden Liv'i haklı buluyorum."

Scarlett Johansson: "Her zaman plastik cerrahiye inanmışımdır. Yaşlandığımda mumya olmak istemiyorum. Liv gibi herkes estetik yaptırmak isteyebilir."

Kyra Sedgwick: "Makyaj yapmakla botoks arasında bir fark var mı? Tabii ki, yok. Güzelliğini düşünen her istiyorsa estetik ameliyat olabilir."
(Hürriyet)
524
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.