Magazin

Liseli aşıklar gibi el ele

Liseli aşıklar gibi el ele

Hülya Avşar ve Sadettin Saran, geçen hafta güzel havayı da fırsat bilip Bebek'te kahvaltı edip sahilde yürüyüşe çıktılar. Liseli aşıklar gibi birbirlerinin elini bir an olsun bırakmadılar

İki yıldır birlikte olan Hülya Avşar ile Sadettin Saran geçen hafta Boğaz kıyısında romantik saatler yaşadı. Güzel havayı fırsat bilen ikili önce Bebek Koru Kahve'de kahvaltı yaptı. Otomobillerini Bebek'te bırakan ikili, ardından Hisar'a doğru el ele yürüyüş yaptı. Hafta Sonu dergisinin objektiflerine takılan bu yürüyüşte Avşar ve Saran, rahat ve sakin bir gün geçirmek için yanlarına cep telefonu bile almadı.

Öyle keyifliydiler ki Avşar, Hafta Sonu'nun sorularını gülerek yanıtladı. "Sevgililer Günü'nü kutladınız mı?" sorusuna Avşar, "Onu sevgililer kutlar. Biz sevgili değiliz ki" diye yanıt verince akıllara, "Acaba evlendiler mi?" sorusu takıldı. Avşar, "Evlilik yakın mı?" sorusuna da, "Gelin ata binmiş, ya nasip demiş. Bunun içinden siz çıkacaksınız" diye yine soru işaretleriyle dolu bir yanıt verdi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 06.03.2008
452
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.