Magazin

Lindsay'in tavladığı erkek o geceyi anlattı

Lindsay'in tavladığı erkek o geceyi anlattı

Çapkınlığıyla ünlü yıldız Lindsay Lohan, ağına düşürdüğü erkeği en kısa sürede yatağa atıyor. Lohan son olarak Capri Film Festivali'nde 24 saat içinde 3 erkekle sevişmişti.

Bunlardan biri de ünlü şarkıcı Peppino di Capri'nin oğlu Dario Faiella'ydı. Bu 3 erkekten bir diğeri olan ve tanıştıktan 6 saat sonra kendisini Lindsay'in yatağında bulan davulcu Alessandro di Nunzio, macerasını News of the World Gazetesi'ne anlattı. Davulcunun verdiği bilgilere göre, barda tanıştıkları Lindsay önce onu gala yemeğine davet etti ve hemen orada kendisiyle öpüşmeye başladı. Sonra da oteldeki odasına çıkardı. Tanışmalarının ardından henüz 6 saat geçmişti ki odaya girer girmez çırılçıplak soyundu ve ona "şehvetle dolu bir gece" yaşattı.

Nunzio, "Lindsay, şaşırtıcı derecede tecrübeliydi. Aşırı derecede rahat ve macera seven bir kadın" dedi. Ancak Nunzio, Lindsay'in Capri'de kendisinden başka iki erkekle daha cinsellik yaşadığını duyunca şoke oldu. Lindsay, Nunzio ile sevişmeden birkaç saat önce otelde İtalyan aktör Eduardo Costa ile aynı otelde sarmaş dolaş ve ateşli bir şekilde öpüşürken yakalanmıştı. Nunzio ile seviştikten kısa süre sonra ise Peppino di Capri'nin yakışıklı uzun saçlı oğlu Dario ile öpüşmeye başladı. Bundan sonraki iki geceyi de Dario ile geçirdi.

Nunzio, "Onları öğrenince incindim ve üzüldüm. Sanırım Lindsay'in tarzı bu. Fakat yatakta çok tatlı ve sevecen. Aramızdaki cinsel uyum mükemmeldi" diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 07.01.2008
364
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.