Magazin

Lindsay Lohan dinini değiştirdi

Lindsay Lohan dinini değiştirdi

DJ Samantha Ronson'la aşk yaşayan Lindsay Lohan, sonunda sevgilisi sayesinde Kabala'ya merak sardı. Katolik olan Lindsay Lohan, inancını değiştirdiğini facebook sayfasında açıkladı.

Güncellenme tarihi:
Beyazperdenin genç yıldızlarından Lindsay Lohan, mutluluğu DJ Samantha Ronson'da buldu. Uzun süredir Ronson'la birlikte olan Lohan'a yakın kaynaklar, hayatında ilk kez bu kadar huzurlu olduğunu söylüyor. Ronson sayesinde değişmeye başlayan Lohan, birçok konuda sevgilisinin etkisi altında kalıyor. DEĞİŞTİRİYORUM Facebook'ta 'Dini Görüş' kısmına 'I'm Converting' yani 'Değiştiriyorum' yazan Lohan, Yahudi bir aileye mensup olan sevgilisinin görüşlerini benimsediğini açıklıyor. Kızının Ronson'dan çok fazla etkilendiğini düşünen Lohan'ın babası Michael Lohan ise, "Kızım kendi şöhretiyle birlikte Samantha'nın tanınmasını sağladı. Samantha kızımı kullanıyor" diyor. Ünlü Hollywood yıldızı Lindsay Lohan ve DJ sevgilisi Samantha Ramson New York Soho'da herkezin ortasında dudak dudağa öpüştüler. Uzun bir süredir basından sevgili olduklarını gizlemeyen Lindsay ve Samantha, bu kez de aşklarını halka ispat etti. Ünlü ikili New York'un gözde bohem semtlerinden Soho'da dudak dudağa öpüştü. 'Ugly Betty' dizisinde misafir ouncu olarak rol alan Lindsay Lohan'ı ziyarete gelen Sam, sevgilisiyle New York'un tadını çıkarttı. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.09.2008
514
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.