Magazin

Ilıcalı, yayın yasağı kararı aldırdı

Ilıcalı, yayın yasağı kararı aldırdı

Yedi yıllık eşi Zeynep Ilıcalı'nın ihanet iddiasıyla boşanma davası açtığı televizyoncu Acun Ilıcalı, özel hayatıyla ilgili yayın yasağı kararı aldırdı.

Ilıcalı'nın avukatı Kezban Hatemi, dün davanın açıldığı Beykoz Aile Mahkemesi'nden dava sürecini etkileyebilecek yayınların durdurulmasını talep etti. Alınan tedbir kararında, davacı Zeynep Ilıcalı'nın Ali Acun Ilıcalı aleyhine açtığı boşanma davasının gizli celse talepli olmasına rağmen basına yansıtıldığına vurgu yapıldı ve ilk duruşması 14 Şubat'ta görüşülecek olan davayla ilgili olarak, Ilıcalı'nın şöhret ve haysiyetine, iş hayatına ve müşterek çocukların fotoğraflarının boşanma davası ve fertleriyle ilgili her türlü haberin yayımlanmasının tedbiren önlenmesine karar verildi.

Zeynep Ilıcalı'nın avukatı Altın Mimir, müvekkilinin özellikle çocuklarının fotoğraflarının basında yer almasından rahatsız olduğunu belirterek kendilerinin de yayın yasağı talebinde bulunduğunu ifade etti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.11.2010
425
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.