Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Lezbiyenlik iddialarına gülüyorum

Lezbiyenlik iddialarına gülüyorum

Makine mühendisi olmasına rağmen mesleğini hiç yapmadı. Güzelliği onu önce podyumlara sonra da ekranlara taşıdı.

Spor spikerliğiyle başlayan ekran kariyeri oyunculukla devam ediyor. Sağır Oda dizisinde büyük beğeni toplayan güzel oyuncu, hakkında çıkan lezbiyenlik dedikoduları için; "Beni erkek arkadaşımla bir arada göremedikleri için böyle bir iddiada bulunmuş olabilirler. Bu iddialara sadece gülüyorum" diyor.

Neden sunuculuğu bıraktınız?
- Haber spikerliği belki de en son yapılması gereken işti. Zaten en çok eleştiriyi haber spikerliği yaparken aldım. İnsanlar TRT'nin birçok sınavından geçip haber spikeri olurken, ben 10 ders diksiyon eğitimi alıp haber spikeri oldum!

Spikerlik teklifi size ilk kez sunulduğunda reddetme hakkınız vardı değil mi?
- Bu kadar zor olduğunu bilmiyordum ki! Çok iyi bir yere bir anda oturtuldum. Bu da benim için hiç iyi olmadı. Diğer işlerimle uğraşırken, "Hadi arada bir de haber spikerliği yapayım" olmadı. Başarısız oldum. Bu yüzden de bıraktım spikerliği.

Mütevazı olmak mı iyidir, mütevazı görünmek mi?
- Mütevazı biriyim. Hatta annem, özelliklerimi biraz daha öne çıkarmam gerektiğini düşünüyor. Aslında ben kendime pek güvenmeden yetiştim. Mesela mankenlik yapmama rağmen, bir ortamda masadan kalkıp, tuvalete yürümem gerektiğinde; "Acaba nasılım, kötü mü görünüyorum?" diye düşünen biri oldum hep. Kendime daha çok inanmam gerekiyor. Bu güvensizlik bazı işlere yansıyabiliyor çünkü.
Yayın tarihi: 23.10.2006
1254
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.