Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Laz Ziya'ya eşek şakası

Laz Ziya'ya eşek şakası

"Kurtlar Vadisi"dizisinin baronu Laz Ziya'ya Star ekranlarında "Renkli Hayatlar"programında yaptığı şakalarla adından söz ettiren Mustafa Karadeniz gerçek bir şaka yaptı.

Arkadaşının Adapazarı'ndaki evinde misafir olarak kalan Laz Ziya adlı oyuncu İstemi Betil, sabah uyku uyuduğu sırada Karadeniz itfaiye ekibi ile evin alt katına yerleştirdiği duman fişeklerinin evi sarması ile itfaiye kılığında evde yangın çıktığını söyleyip Betil'i bağırmalar arasında üst kattan kurtarmaya çalıştı.

Bağıra bağıra yorgun düşen başarılı oyuncu Betil, evin yandığını zannedip üst kattan atlamaya çalıştı. Zorluklarla üst kattan kurtarılan Betil'i kollarından tutan iki görevli zor taşıdılar.

Gerçek yangın olduğunu zanneden Betil uzun süre kendine gelemedi. Daha sonra bunun Mustafa Karadeniz tarafından organize edilen bir şaka olduğunu öğrenince Karadeniz'li şakacıyı kovalamaya başladı.
(Hürriyet/Kelebek)
462
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.