Magazin

Larissa'dan Dağhan için şok sözler

Larissa'dan Dağhan için şok sözler

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin konuğu Survivor'dan elenen Larissa Gacemer oldu...

Larissa Gacemer

Ada'dan geçtiğimiz günlerde ayrılan Gacemer, Dağhan hakkında şok sözler söyledi...

Dağhan'ın fanları olduğunu ve karizmatik birisi olduğunu anlatan Gacemer, 'Dağhan komik ama hiçbir şey yapmıyor. Çok güzel uyuyor vallaha, profesyonel. Ama komik bir insan. Pis, çok pis...'

Larissa, Survivor adasında her şeyin doğru ve gerçek olduğunu mizansen olmadığını da sözlerine ekledi. Survivor 2013'te yarışan ve elenen ünlülerden Larissa Gacemer... En büyük problemlerden birisinin tuvalet sorunu olduğunu anlattı...

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin konuğu olan Larissa, tuvalet konusunda büyük sorun yaşadıklarını da itiraf etti... Tuvalet için su ve tuvalet kağıdı olmadığını belirten Larissa... Kamptan uzakta ihtiyaçlarını giderdikten sonra denizde temizlendiklerini anlattı. 'Larissa, "Erkekler bir tarafa, biz başka tarafta gidiyoruz' dedi.

Ormanda, zor bir şey" diyerek kadınlarla erkeklerin farklı tuvalet noktaları olduğuna değindi. Larissa, geceleri ise tuvalet için bulundukları yerden çok da fazla uzaklaşamadıklarını belirtti.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 05.05.2013
1155
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.