Magazin

'Laleli'yi iyi bilir'

'Laleli'yi iyi bilir'

Seren Serengil, 'Moda Takibi' programında yorumculuk yapan İvana Sert'e ağır göndermede bulundu.

ivana sert

Serengil, önceki gün Show TV'de yayınlanan programda, giydiği kıyafeti eleştiren İvana Sert'i adeta topa tuttu.

Serengil, aralarında Sema Çelebi, İlker Bilgi ve Ceylan Atınç’ın yer aldığı programda, yorumcu İvana Sert’in, kendisi için kullandığıi, "Seren'in elbisesini çok beğenmedim. Kol detaylarını hiç beğenmedim. Uzun tuvalet giymek istiyorsa dekolte, straplez yetiyor. Biraz buz paten ve jimnastik kostümü havası var. Saçları çok yakışmış. Kilo vermiş, aferin bravo. Güzel kadın" sözlerinden sonra Twitter’da açtığı ağzını yumdu gözünü.

Serengil, Sert’e Rusya’dan Laleli’ye geldiği günleri hatırlatarak, sayfasına, “İvana Sert elbisemi beğenmemiş. Rusya’dan ilk Aksaray’da otobüsten indiğinde ne giymişti merak ediyorum.

Ah gerçekler vah gerçekler. Laleli’deki dükkanları iyi bilir tabii oradaki elbise tarzının dışında bir şey görünce beğenmedi haklı o da” sözlerini yazdı.

Görenlerin “Bu sözler kavga çıkartır” diyerek yorumladıkları göndermeye, İvana Sert’in nasıl bir cevap vereceği merak konusu oldu.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 07.10.2013
1550
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.