Magazin

Lahmacun arası suşi!

Lahmacun arası suşi!

Süreyya Yalçın ile Serdar Ortaç'ın İrlandalı sevgilisi Chloe Loughnan önceki gün Çeşme'de havuz başında kendilerine ziyafet çekti.

Güncellenme tarihi:
lahmacun arası suşi

6 lahmacun, 14 porsiyon suşi siparişi veren Süreyya ile Chloe 650 lira hesap ödedi...

GÖZÜM ARKADA KALMIYOR
Süreyya Yalçın, Ankara'ya konsere giden Serdar Ortaç'ın kendisine emanet ettiği sevgilisi Chloe Loughnan'a gözü gibi bakıyor. Ortaç'ın, kendisine "Chloe sana emanet, bu yüzden gözüm arkada kalmaz" dediğini söyleyen Yalçın, önceki gün Loughnan'a kaldıkları otelin havuzbaşında kelimenin tam anlamıyla bir ziyafet çekti.

SERDAR ORTAÇ- CHOLE LOUGHNAN (FOTO GALERİ)

HAVUZ GİRİP GÜNEŞLENDİLER
Birlikte güneşlenen Süreyya Yalçın ile Chloe Loughnan, 6 lahmacun, 14 porsiyon da suşi sipariş etti. Yalçın'ın sevgilisi Tugay Gökkaya'nın da eşlik ettiği ikili lahmacunları afiyetle yedikten sonra suşilerin de tek tek tadına baktı. Havuza giren bol bol güneşlenen Yalçın ile Loughnan günün sonunda içecekler de dahil 650 lira hesap ödedi.

CHLOE'YE HERKES SERDAR
Süreyya Yalçın, Chloe Loughnan'ın Serdar Ortaç'a hasretini dindirmek için özel olarak yaptırdığı Ortaç maskelerini arkadaşlarına taktırdı. Yalçın çektiği fotoğrafı Instagram'da paylaştı.

Yayın tarihi: 07.07.2013
784
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.