Magazin

Laf söyletmem!

Laf söyletmem!

Mehmet Ali Erbil'den boşanmak üzere olduğu eşine sert tepki.

Tuğba Erbil'in "Mehmet Ali'nin eski eşleri para için arayıp ağlıyor" sözlerine ünlü komedyen tepki gösterdi: Çocuklarımın annelerine laf söyletmem. Onlar bana ağlayıp, sızlanmadılar çünkü ben onları hiçbir zaman ağlatmadım, mağdur etmedim.

Mehmet Ali Erbil, boşanma davası açan eşi Tuğba Erbil'in, kendisi ve eski eşleri hakkında yaptığı açıklamalara sert tepki gösterdi. Erbil, eşinin iddialarıyla ilgili olarak VATAN'ın sorularını yanıtladı:

* Tuğba Erbil kumarda gecede 100 bin TL kaybettiğinizi söylüyor...

Para basan bir fabrikam yok ki her gece 100 bin TL kumara yatırayım. Yani ben 1 yılda 36 milyon parayı kumara mı yatırıyorum. Ne zaman evimi barkımı satıp da kumara vermişim. Neymiş onunla evlendiğimde 2 evim varmış, evlendikten sonra sayısı artmış. Böyle şeyler konuşulmaz çok ucuz şeyler. O evleri her gün kumara 100 bin TL vererek nasıl aldığımı ayrıca merak ediyorum. O parayı ancak hayali ihracat yapsaydım kazanırdım. Benim oynadığım kumar öyle ölümcül bir kumar değil. Kumarımın ne karılarıma ne çocuklarıma, kimseye zararı yok. Yani kumar için ne evimi satıyorum ne de borç yapıyorum.

* Mallarınıza tedbir kararı çıkartıldığını öğrendiğinizde ne hissettiniz?

Böyle bir şey hayatımda ilk kez başıma geliyor. Ne diyeyim valla Tuğba bana büyük iyilik yapmış (gülüyor) mallarıma şey koydurmuş, tedbir. Adını bile bilmediğim bir şeydi bu tedbir, öğrenmiş oldum.

* Bunun üzerine siz de kredi kartlarını iptal ettiniz..

Kartların iptali avukatların bir işlemi.

* Hukukçular "evlilikte edinilen malların yarısı eşin" diyor..

Malların yarısının gitmesi o kadar da kolay değil. İsteyebilir bu onun yasal hakkı. Ama kanun da 'birlikte edinilmiş' diye bir şey var. Yani 100 milyon dolarlık bir şeye 20 milyon dolar katkısı olur 'tamam' dersin. Sanki ben Tuğba Erbil sayesinde flaş olup, patlayıp Mehmet Ali Erbil oldum. Yaşanan bu olaylara çocuklarım da çok üzülüyor. Ali Sadi dışında benim iki tane daha çocuğum var. Onların da garanti altına alacağım bir geleceği var ama kimse bunları kaale almıyor. Mesela 3 aydır çalışmıyorum. Yeri geliyor 1 yıl da çalışmadığım oluyor. O zaman Tuğba'ya her ay 40 bin TL nafakayı nasıl ödeyeceğim, isteklerini nasıl karşılayacağım. Ne yapayım o zaman kötü projelerde mi yer alayım ya da bunca yıllık fiyatı mı mı düşüreyim.

* Tuğba Erbil'in "Eski eşleri arayıp, ağlıyor" açıklamasına ne diyeceksiniz?

Sezin'in annesi Muhsine (Kamiloğlu) ile Yasmin'in annesi Nergis (Kumbasar) 30 yıldır hayatımda. Bu iki da hayata karşı duruşlarını hiçbir zaman bozmadılar. Bana ağlayıp, sızlanmadılar çünkü ben onları hiçbir zaman ağlatmadım, mağdur etmedim. Biliyorum ki ikisi de Tuğba'nın bu sözlerine cevap bile vermez. Kimseyi çocuklarımın anneleri hakkında konuşturmam. Tuğba da onlara dil uzatamaz. Niye onları bu konuya karıştırıyor.

(Vatan)
Yayın tarihi: 23.03.2010
423
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.