Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ladin'in yeğeni popstar olacak

Ladin'in yeğeni popstar olacak

Usame bin Ladin'in 53 kardeşinden birinin popçu kızı Vefa, müzik kariyerini geliştirmek için amcasının saldırdığı New York'a taşındı.

Usame bin Ladin'in 11 Eylül'de ABD'ye saldırmasından aylar önce İngiltere'ye taşınan popçu yeğeni Vefa bin Ladin, yeniden ABD'ye döndü. New York'un en pahalı caddesi Park Avenue'de bir arkadaşının evine yerleşen Ladin'in, New York'a, müzik kariyerini geliştirmek amacıyla gittiği iddia edildi.

İlişkilerini kullanıyor
New York Post gazetesi, İsviçre'nin Cenevre Kenti'nde büyüyen ve eski bir Columbia Üniversitesi öğrencisi olan genç kızın, pop yıldızı olmak için ilişkilerini kullanmayı hedeflediğini yazdı. Genç popçunun arkadaşlarıyla konuşan gazete, Ladin'in hiçbir stüdyonun kendisini kabul etmeyeceğinden endişe ettiğini de belirtti.

İsmini değiştirecek
New York Post, Ladin'in ismini Amanda veya Deborah olarak değiştirmek istediğini de kaydetti. Müslümanlığı reddeden Vefa'nın, amcası Usame'yi hayatı boyunca sadece bir kez gördüğü açıklandı.
Yayın tarihi: 17.03.2005
541
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.