Magazin

Kylie'nin sergisine ziyaretçi akını!

Kylie'nin sergisine ziyaretçi akını!

Ünlü şarkıcı Kylie Minogue'un kıyafetlerinin yer aldığı Avustralya'daki sergi, 2 ay içerisinde 400 bin ziyaretçi topladı.

Kylie'nin fotoları sağda!

BBC'nin İnternet sitesindeki habere göre, kanser hastalığına yakalanan şarkıcının memleketi olan Avustralya'daki sergi, büyük ilgi gördü.

Gezici serginin uğradığı Melbourne, Canberra, Brisbane ve Sidney'deki ziyaretçiler, aralarında Minogue'un video kliplerinde giydiği kostümlerin de bulunduğu 40 parçayı inceledi.

Böyle bir ilgiyi tahmin etmiyorduk
Serginin yaratıcısı Janine Barrand, serginin bu kadar büyük bir başarıya ulaşmasını tahmin edemediklerini söyledi. Gezici serginin Melbourne'deki sanat merkezinde Ocak ayında açıldığını ve şu anda da Sidney'deki Powerhouse Museum'da sürdüğünü belirten Barrand, 'Sergiye üç çocuklu anneler, iş adamları, yaşlılar, gençler, her yaştan insanlar geldi' açıklamasında bulundu.

Kylie'den turne sözü
Fransa'da sürdürdüğü kemoterapi tedavisini Ocak ayında tamamlayan 37 yaşındaki Kylie Minogue'un sağlık durumunun düzelmeye devam etmesi halinde bu yılın sonlarında Avustralya'ya turne yapması planlanıyor.
Yayın tarihi: 06.03.2006
377
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.