Magazin

Kylie'nin 'kitap' terapisi

Kylie'nin 'kitap' terapisi

Kanser tedavisi tamamlanan ünlü yıldız Kylie Minogue, kaleme aldığı 'The Showgirl Princess' adlı kitabın kendisine terapi gibi geldiğini söyledi.

BBC'nin İnternet sitesinde yer alan habere göre, Mayıs ayında göğsündeki kanserli kitle ameliyatla alınan Minogue, iyileşme sürecini moralli tamamladı.

Bu süre içinde 'The Showgirl Princess' adlı bir kitap yazan sanatçı, bu çocuk kitabının kendisine moral kazandırdığını belirtti. Göğüs kanseri tedavisi gördüğü sırada kitabının yayıncılarıyla tanıştığını ve bu çalışmanın kendisine terapi gibi geldiğini ifade eden 38 yaşındaki Minogue, 'Tedavi sırasında bu projeler için vaktim oldu. Mükemmel bir zamanlamaydı' dedi.

Çocukluğu boyunca çizimler yaptığını ve hikayeler yazdığını, bu nedenle de babasının her zaman 'bir gün çocuk kitabı yazacaksın' dediğini belirten Kylie Minogue, her zaman yazmaya ilgi duymasına rağmen bu kitap fikrini oyuncu erkek arkadaşı Olivier Martinez'in verdiğini itiraf etti.

Turneye çıkıyor
Ünlü şarkıcı Minogue, kitap projesinin ardından sahnelere de fırtına gibi dönmeye hazırlanıyor. Kasım ayında Avustralya turnesine çıkacak olan sanatçı, 2007'de de Londra turnesi planlıyor.
Yayın tarihi: 04.10.2006
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.