Magazin

Kylie ile bulutların üzerinde

Kylie ile bulutların üzerinde

Uçakta en ideal yol arkadaşı, erkeklere göre Kylie Monique, kadınlara göre George Clooney.

Listedeki ünlülerin fotoları sağda

Yakalandığı göğüs kanseri hastalığına karşı yılmaksızın mücadele eden Avusturalyalı pop şarkıcısı Kylie Minogue, erkeklerin uçak yolculuğunda en çok yol arkadaşlığı yapmak istediği seçildi.

British Airways'in yaptırdığı ankete göre, Minoque, erkeklerin yan koltuğu en çok paylaşmak istedikleri kadın sıralamasında değişik anketlerde birçok kez "en seksiö, "en öpülesiö kadın seçilen Angelina Jolie ve kendisi gibi pop şarkıcısı olan Rachel Stevens'ı da geride bıraktı.

KADINLAR GEORGE CLOONEY'İ İSTEDİ
Ankette kadınlar ise uçak yolculuğu arkadaşlığı için yakışıklı Hollywood yıldız George Clooney'i tercih etti. "Charlie'nin Melekleriönden Cameron Diaz erkeklerin en çok yol arkadaşlığı yapmak istedikleri kadın listesinde dördüncü, soul müziğin süper kızları Destiny's Child'ın kurucusu Beyonce Knowles, beşinci sırada yer aldı.

Kadınların uçak yolculuklarında en çok yan koltuklarında bulunmasını istedikleri erkekler sıralamasında da, birinci George Clooney'i, Robbie Williams, Brad Pitt, Will Smith ve Jude Law izledi.

EN ROMANTİK UÇUŞ NOKTASI PARİS
İngiliz Havayolları'nın en ideal uçak yolculuğu arkadaşını belirlemek için, 2 bin yolcu arasında gerçekleştirdiği anket sonuçlarına göre, sırasıyla Paris, Roma, Barbados, New York ve Prag da, en romantik uçuş noktaları seçildi.

Erkeklerin uçak yolculuğunda yan koltuğu paylaşmak istediği kadınlar:
1-Kylie Minogue
2-Rachel Stevens
3-Angelina Jolie
4-Cameron Diaz
5-Beyonce Knowles

Kadınların uçak yolculuğunda yan koltuğu paylaşmak istedikleri erkekler:
1-George Clooney
2-Robbie Williams
3-Brad Pitt
4-Will Smith
5-Jude Law
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.07.2006
352
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.