Magazin

Kylie ameliyat oldu

Kylie ameliyat oldu

Meme kanserine yakalanan şarkıcı Kylie Minogue ameliyat oldu. Kylie'nin doktoru operasyonun başarılı geçtiğini ve tümörün alındığını söyledi.

Geçtiğimiz hafta meme kanseri olduğu ortaya çıkan 37 yaşındaki seksi şarkıcı Kylie Minogue, ameliyat oldu. Ameliyata giren doktor Jenny Senior, operasyonun başarılı geçtiğini ve Minogue'un kendisini iyi hissettiğini söyledi. Şarkıcının operasyon ekibini büyülediğini kaydeden Senior, "Kendisiyle daha mutlu bir ortamda karşılaşmış olmayı isterdim" diye konuştu.

Hayranlarına teşekkür
İnternet'teki "imdb" sitesinin haberine göre, Avustralya ve Asya turnelerini hastalık tanısı konulduktan sonra iptal eden şarkıcı, hayranlarına, hastalığını öğrendikten sonra binlerce mesaj attıkları ve konser biletlerinin parasını meme kanseri fonlarına bağışladıkları için teşekkür borçlu olduğunu kaydetti.

Minogue, "Son iki gündür bana mesajlarıyla destek veren herkese kalpten teşekkür ediyorum. Bana destek veren herkese, başta hep yanımda olan nişanlım Olivier Martinez'e şükran borçluyum" dedi. Ailesi ve arkadaşlarının da yanında olmasından mutluluk duyduğunu dile getiren sanatçı, Avustralya ve tüm dünyada aynı hastalığın pençesinde bulunan bütün kadınlara da şifa diledi.
Yayın tarihi: 21.05.2005
386
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.