Magazin

Kuzey ve Güney'in çapkınlık gecesi

Kuzey ve Güney'in çapkınlık gecesi

Kuzey ve Güney dizisi oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ , Buğra Gürsoy, Serhat Teoman ve oyuncu Kıvanç Kasabalı yanlarındaki iki kadınla felekten bir gece çaldı.

Oyuncular önceki gece Galatasaray’da bulunan Tektekçi’de objektiflere takıldı. Uzun saatler mekandan ayrılmayan dörtlüden Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy’un yanlarındaki bayanlarla oldukça samimi oldukları dikkat çekti.

Evlilik iddialarıyla gündeme geldiği sevgilisi Azra Akın’ın ve boşanacakları yönünde sürekli haberleri çıkan Sedef Avcı’nın katılmadığı gecede iki Kıvanç mekan çıkışında gazetecilerin görüntü aldığını fark edince panik yaşadılar. Kıvanç Tatlıtuğ, bir muhabiri yanına çağırıp fotoğraf olup olmadığını sordu ve ardından gece hayatını sevmediğini ekledi.

Muhabirin ismini soran Tatlıtuğ “Adını öğrendim burdan fotoğraf çıkarsa sorumlusu sensin” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz aylarda Burcu Kara ile boşanmasıyla gündeme gelen Buğra Gülsoy, yeni sevgilisi ile ilk kez görüntülendi.

Shot barda Kuzey ve Güney oyuncularıyla eğlenceleri çıkışında görüntülenen Gülsoy, sevgilisiyle yan yana görüntü vermemek için çaba sarf etti.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 14.11.2012
749
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.