Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kuzeni de star çıktı!

Kuzeni de star çıktı!

Kanadalı pop yıldızı Bieber'ın film yıldızı Ryan Gosling, ünlü şarkıcılar Avril Lavigne ve Celin Dion ile akraba olduğu iddiası yeni bir tartışmaya neden oldu

Ünlü kişilerin soy ağacını araştıran Ancestry.com sitesinin uzmanlarının yaptıkları araştırmaya göre; Ryan Gosling, Avril Lavigne ve Justin Bieber'ın ailelerinin Kanada'nın Quebec bölgesinin ilk sakinleri oldukları ortaya çıktı.

Araştırmacılardan Michelle Ercanback, biyografilerindeki bilgilerden yararlanarak Kendinden yaşça büyük meslektaşlarına rağmen genç yaşta şöhrete kavuşan Justin Bieber ile Hollywood'unyakışıklı aktörü Ryan Gosling'in 11. kuşaktan kuzen çocukları olduğunu ortaya çıkardıklarını söyledi.

Ayrıca Bieber ile Lavigne'in 12. kuşaktan kuzen olduklarını anlatan Ercanback, Biber, Lavigne ve Gosling'in ortak akrabalarının Mathurin Roy ve Marguerite Bire çifti olduğunu kaydetti.

Michelle Ercanback, ortaya çıkardıkları bu bağlantının 'bir süperstar geninin var olup olmadığı' konusundaki yorumu okuyuculara bıraktıklarını ifade etti.

Yayın tarihi: 12.10.2012
548
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.