Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kutluay ile Şener dünyaevine girdi

Kutluay ile Şener dünyaevine girdi

Milli basketbolcu İbrahim Kutluay, manken Demet Şener ile dünyaevine girdi.

İbrahim Kutluay-Demet Şener çiftinin nikah töreni Çırağan Sarayı'nda yapıldı. Başbakan Erdoğan'ın, kızı Sümeyye ile katıldığı törene, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, İstanbul Valisi Muammer Güler, Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın yanı sıra siyaset, spor ve sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

Erdoğan nikah şahidiydi
Damadın şahitliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gelinin şahitliğini ise mankenlik ajansı sahibi Gaye Sökmen yaptı. Çift, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığınikahla evlenirken, Demet Şener, ünlü modacı Yıldırım Mayruk'un hazırladığı gelinliği giydi. İbrahim Kutluay ise damatlığını Gucci'den seçti. Bu arada, nikah törenine basın mensupları alınmadı.

İbrahim Kutluay ve Demet Şener, nikahtan önce medya mensuplarına fotoğraf için poz verirken, soruları yanıtlamadılar. İbrahim, sadece "Çok mutluyum" demekle yetindi.
394
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.