Magazin

Kutluay çiftinin kızları oldu

Kutluay çiftinin kızları oldu

Ülkerspor ve (A) Milli Basketbol Takımı kaptanı İbrahim Kutluay ile Demet Şener'in kızları oldu.

İbrahim'in eşi Demet (Şener) Kutluay, Beşiktaş'taki Jinemed Hastanesi'nde bugün saat 02.10'nda nur topu gibi bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

İsmi İrem
Dr. Teksen Çamlıbel tarafından gerçekleştirilen doğum ile dünyaya gelen bebeğe, Kutluay çifti "İrem" ismini koydu. İrem'in 3 kilo 155 gram ağırlığında ve 49 cm boyunda doğduğu kaydedilirken, bebek ve annesi Demet Kutluay'ın sağlık durumlarının iyi olduğu ifade edildi.

İkinci mutluluk
İbrahim Kutluay, çocuğunun dünyaya gelmesinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Kızımın doğumu, bana şampiyonluk tan sonra ikinci ve daha büyük bir mutluluk yaşattı. Çok güzel bir duygu, çok mutluyum" dedi.

Ülkerspor ile kazandıkları şampiyonluktan hemen 3 gün sonra baba olduğunu anlatan İbrahim, "İki büyük mutluluğu bir arada yaşıyorum. Bu bana büyük bir hediye gibi geldi. Zamanlaması da çok güzel oldu. Şampiyonluktan bile daha büyük mutluluk yaşadım" diye konuştu.
Yayın tarihi: 10.06.2006
349
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.