Magazin

'Kuşum Aydın'ı hangi erkek soydu?

'Kuşum Aydın'ı hangi erkek soydu?

'Kuşum Aydın' lakaplı şarkıcı Aydın, Kanaltürk'teki '2. Sayfa'da çok ünlü bir kişinin Etiler'deki evinden 100 bin dolar çaldığını iddia etti.

Aydın "Son 8 yıldır evimdeki kasamdan sürekli para eksiliyordu. Hesabımı bilmediğim için önceleri hiç önemsemedim. Bir gün 10 bin dolar birden gitti. Şüphelendim! Evime kameralar yerleştirildi. Görüntülere bakınca 3 gün kendime gelemedim. Çünkü bu hırsız ünlü bir erkek arkadaşımdı. Evime her gün girip çıkan, benimle kalan bir kişiydi" dedi.

'Hırsızlık CD'si kasamda duruyor'
Aydın sözlerine şöyle devam etti:

"O görüntüleri CD'ye yükledim. Ünlü arkadaşımın doğum gününü bekleyip bir organize ettim. Yemekte CD'yi önüne atıp her şeyi açıkladım. Bayıldı. 'Ne olur beni affet, kleptomanım. Aldığım paraları bankaya yatırdım. Bekle çekip geleyim' dedi. 70 bin dolarımı hemen iade etti. 30 bin dolarımı hâlâ vermedi. Bir sağlık sorunu var diye onu affettim. Ama hırsızlık CD'si hâlâ evimde, kasamda. Bunu bildiği için bana sürekli kötülük kusuyor. Ben Almanya'dayken 'Aydın AIDS oldu', 'Aydın hemcinsiyle evlendi' diye arkamdan dedikodu yapan işte bu kişi. Unutmasın ki hırsızlık CD'si bende. Onu tehdit etmiyorum, 'Kendine gel' diye uyarıyorum" dedi.
(Posta)
Yayın tarihi: 06.07.2010
515
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.