Magazin

Kurtlar Vadisi'nde onursuz savaşı

Kurtlar Vadisi'nde onursuz savaşı

Kurtlar Vadisi'nin eski yapımcısı Osman Sınav'ın, dizinin 'Baron'u Zafer Ergin için 'onursuz' ifadesini kullanması, küllenen tartışmayı alevlendirdi.

Osman Sınav, Zaman gazetesinden Nuriye Akman'a verdiği röportajda, Kurtlar Vadisi'nin 'Baron'u Zafer Ergin için 'onursuz' ifadesini kullanmıştı. Sınav, Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'ın zikir fotoğraflarının Kelebek'te yayınlanmasının ardından diziyi bıraktığını açıklayan, ancak yeni sezonda da 'Baron' olarak kamera karşısına geçen Zafer Ergin'le ilgili şu sözleri söylemişti:

Keşke arayıp sorsaydı
Zafer Ergin'le barışmadık. Onursuz insanlarla görüşmem ben. 'Tarikat' haberinin ertesi günü, hiç kimseyle görüşmeden, ona telefon eden muhabire, 'Ben böyle bir şeyin içinde asla oynamam' diyor. Zafer'e telefon ettim. Dedim ki, 'Zaferciğim, arkadaşlarına 'Bu haber nereden çıktı, doğru mu bu iş?' diye bir sorman lazımdı.' Sonra arkadaşlara, 'Oynamaya devam edecek, göreceksiniz' dedim.

O söz kendisine aittir
Sınav'ın bu sözleri üzerine görüştüğümüz Zafer Ergin ise şöyle konuştu: 'Osman Sınav'ın söylediklerinin hiçbirine önem vermiyorum. Show TV Genel Müdürü'nün özel ricasıyla belirli bir bölüme kadar oynamayı kabul ettim. Osman Sınav'ın diziyi ne için bıraktığını ben çok iyi biliyorum, basında da yazıldı zaten. Bir onursuzluk varsa aynen kendisine iade ediyorum. Zaten duruşunu da beğenmiyorum.'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.01.2005
667
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.