Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kurtlar Vadisi'nde hasret bitiyor

Kurtlar Vadisi'nde hasret bitiyor

Hasret bitiyor, "Kurtlar Vadisi" tiryakileriyle Kanal D'de buluşuyor. Yeni sezonun ilk bölümünde Polat Suriye'de.

Kurtlar Vadisi sağda

Bir mafya dizisi olarak başlayan, daha sonra konusunu derin devletin işleyişine çeviren "Kurtlar Vadisi", final bölümündeki merak edilen soruların cevaplarıyla saat 21.15'te Kanal D ekranlarına geliyor. Ekrana geldiği günlerde rekor izlenme oranları yakalayan dizi, yaz sezonuna sürpriz bir finalle girmişti.

Gözlerini Suriye'de açacak
Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in senaryosunu yazdığı, Soner Yalçın'ın konsept danışmanlığını Serdar Akar'ın yönetmeliğini üstlendiği dizinin yeni kanalında ekrana gelecek ilk bölümünde, tabut içinde, canlı canlı gömülen Polat Alemdar, Suriye'de bir otelde gözlerini açar. Kendisine bir not bırakılmıştır. Bu arada İstanbul'da da işler yolunda değildir.

Suriye gizli servisi peşinde
Notta yazılan isme ulaşması istenen Polat, bir taraftan da İstanbul'la bağlantı kurmaya çalışır ama buna bir şeyler engel olmaktadır. Üstelik, Bütünün parçalarını bir araya getirmeye çalışan Polat'ın peşinde Suriye Gizli Servisi El-Muhaberat vardır.
(Milliyet)
386
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.