Magazin

Kurtlar Vadisi'nde devrim gibi değişiklik!

Kurtlar Vadisi'nde devrim gibi değişiklik!

Uzunca bir aradan sonra ekrana dönen "Kurtlar Vadisi Pusu"nun jeneriğindeki devrim niteliğindeki bir değişiklik dikkati çekti.

Çünkü Pana Film ekibi, diziye kattıkları yeni oyuncuları jeneriğe adeta bir kuyumcu terazisi hassasiyetiyle tartıp, öyle yerleştirdi.

Uzunca bir aradan sonra ekrana dönen "Kurtlar Vadisi Pusu"nun jeneriğindeki devrim niteliğindeki bir değişiklik dikkatimi çekti.

Çünkü bildiğim kadarıyla Pana Film ekibi, şimdiye kadar diziye kattıkları yeni oyuncuları jeneriğe adeta bir kuyumcu terazisi hassasiyetiyle tartıp, öyle yerleştiriyordu.

Öyle ki bazı önemli karakterlerin jeneriğe girmesi bile haftalar alıyordu.

Oyuncular, dizide canlandırdıkları karakterlerin sevilmeye başlamasına rağmen jenerikte niye yer almadıklarını sorduklarında da, "Jenerikte değişiklik masraflı bir iş" yanıtı alıyordu.

Yani her dizide oynayan hemen dizinin jeneriğine giremiyordu.
Hele hele de üst sıralarda yer almak her oyuncuya kısmet olmuyordu.

Ama bu dönemde nasıl olduysa oldu, Hatice Şendil, Necati Şaşmaz'ın ardından ikinci sıraya yerleşti.

"Ebru" rolündeki Hatice Şendil'in adının jenerikte "Büyük İskender" (Musa Uzunlar) ve "Muro" (Mustafa Üstündağ) gibi iki önemli karakterin bile önünde olmasını bir yana bıraktım... Şendil'in adının, "Polat Alemdar"ın olmazsa olmazları "Memati" (Gürkan Uygun) ve "Abdülhey"den de (Kenan Çoban) önce yazılmış olması bile başlı başına önemli.
Evet, bir yandan senaristler, "Polat'ı evlendireceğiz" diyor, diğer yandan da Serpil Temur'un canlandırdığı "Nazife Anne" "Polat"ı, "Ebru" ile evlenmeye zorluyor...

Ama son bölümde "Polat"ın, kendisine "derin görev" verenlerin huzurunda, evlenmeyeceği ve çocuk sahibi olmayacağı konusunda yemin ettiğini ailesine açıklamak zorunda kaldığı da bir başka gerçek.

Peki şimdi ne olacak?

Görünen o ki ufukta iki yol var.

"Polat", ya eninde sonunda ettiği yemini bozup, "Ebru" ile evlenip jeneriğin hakkını verecek, ya da aksi takdirde "Kurtlar Vadisi Pusu"nun ikinci sırasının "Necati Şaşmaz'ın gönül kontenjanı"na ayrıldığı iddiası ağırlık kazanacak.
Ali Eyüpoğlu / MİLLİYET

(Superpoligon.com)
Yayın tarihi: 16.03.2009
330
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.