Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kurtlar Vadisi Sakarlar Vadisi oluyor!

Kurtlar Vadisi Sakarlar Vadisi oluyor!

Reyting rekortmeni Kurtlar Vadisi'ne ünlü televizyon eleştirmeninden ağır sözler...

Televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ'dan Kurtlar Vadisi'ne ağır eliştiri geldi. İşte Aytuğ'un yazısının konuyla ilgili bölümü:

Sakarlar Vadisi: Kusu

Yahu nedir bu Polat Alemdar'ın beceriksiz adamlarından çektiği? Daha önce kendilerine emanet edilen adamları ya ellerinden kaçırdılar, ya ölümlerine neden oldular. Her baskınları, her operasyonları ayrı hezimet. En yakın arkadaşları Abdülhey'e sahip çıkamadılar, Aron Feller gidip, adamın aklını aldı. Serseri mayın gibi ortalıkta dolanan Abdülhey sonunda Polat'a patladı... Neden? Polat'ın yeni şoförü ile Memati, Abdülhey'in üzerini adam gibi arayamadıkları için... Abdülhey, sakladığı bıçağı çıkarıp, Polat'ı deşiverdi. Sonra da Memati'nin iki kurşunuyla yere serildi... Bu, Polat ile Abdülhey'in kaçıncı yaralanışıdır, ben artık saymayı çoktan bıraktım. "Abdülhey ölecek mi, ölmeyecek mi?" diye papatya falı açmaktan da vazgeçtim. Bence doktorlar bu kez Polat ile Abdülhey'e dikiş atmasın, fermuar taksınlar. Nasıl olsa iki bölüm sonra yeniden "açmak" zorunda kalacaklar!.. Dost acı söyler: 7 yıldır büyük bir dikkatle izlediğim Kurtlar Vadisi'nde kan kaybedenler sadece Polat ile Abdülhey değil. Temcit pilavından artık mideler kalktı. "Kurtlar Vadisi: Pusu" giderek "Sakarlar Vadisi: Kusu"ya dönüşüyor. Benden söylemesi...

(Milliyet)
461
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.