Magazin

Kurtlar Vadisi Irak'a Hollywoodvari gala

Kurtlar Vadisi Irak'a Hollywoodvari gala

Davetlilerin ABD askerlerince karşılandığı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki galada, aksesuvar olarak Hummer cip ve makineli tüfek kullanıldı.

10 milyon dolarlık dev bir bütçeyle çekilen "Kurtlar Vadisi Irak" filminin dün akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılan galası, Hollywoodvari görüntülere sahne oldu.

Aksesuvar olarak Hummer cipler ve ağır makineli tüfeklerin kullanıldığı gecede, aralarında Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in de bulunduğu çok sayıda davetliyi ABD askeri üniforması giymiş korumalar karşıladı.

Tüzmen, memleketi Gaziantep'te kurulan platoda bir kısmı çekilen film için, "Artık Hollywood ayarında, belki de üstünde filmler yapıyoruz. Türk sineması için gurur verici bir tablo" ifadelerini kullandı. Salona girmesiyle izdihama yol açan başrol oyuncusu Necati Şaşmaz da, "İlk sinema filmim olduğu için heyecanlıyım. Oyunculuğa devam edeceğim. Çekimlerde zorlanmadım" dedi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 01.02.2006
412
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.