Magazin

Kupa finali İzmir'de oynanacak

Kupa finali İzmir'de oynanacak

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında yapılacak Fortis Türkiye Kupası final maçı 3 Mayıs'ta İzmir Atatürk Stadı'nda oynanacak.

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısı sona erdi. Ankara'da Futbol Federasyonu'nun merkez binasında yaklaşık 5 saat süren toplantıdan sonra bir açıklama yapan genel sekreter Lütfi Arıboğan, Fortis Türkiye Kupası final maçının 3 Mayıs'ta saat 20.00'de İzmir Atatürk Stadı'nda oynanacağını açıkladı.

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak final karşılaşmasının bilet fiyatları belirlenirken, kale arkaları 25 YTL, maraton tribünü 50 YTL ve kapalı tribün biletleri de 75 YTL olarak açıklandı.

Yeni transfer dönemi
Futbol Federasyonu yeni sezonun transfer dönemlerini de belirledi. Genel sekreter Arıboğan'ın yaptığı açıklamaya göre, birinci transfer dönemi 1 Haziran-1 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Ara transfer olarak da anılan ikinci transfer dönemi ise 1 Ocak 2007-1 Şubat 2007 tarihleri arasında olacak.
Yayın tarihi: 25.04.2006
355
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.