Magazin

Kupa Defne Joy'un oğluna verildi

Kupa Defne Joy'un oğluna verildi

Defne Joy Foster'un hayatını kaybetmesi nedeniyle erken final yapılan' Yok Böyle Dans Yarışması'nda Nikolay ile Azra Akın çifti birinci oldu.

Güncellenme tarihi:
DEFNE'NİN FOTOĞRAF MAKİNESİNDEN Azra Akın, kazandıkları kupayı kaybettikleri arkadaşları Defne Joy Foster'in oğlu Can Kılıç Solmaz'a hatıra kalması için bağışladı. Zaman zaman duygusal anlar yaşayan ve konuşmakta zorlanan Acun Ilıcalı, "Bu kararı tüm arkadaşlarımızla birlikte bir toplantı yapıp aldık. Kupayı kim kazanırsa kazansın' Defne Joy Foster'ın oğluna verelim' dedik. Önceki hafta kaybettiğimiz yarışmacı arkadaşımızın oğluna annesinden bir hatıra olarak kalmasını istedik" dedi. Defne Joy Foster'in saygıyla anıldığı programda, Defne'nin dansları ve jüri ile diyaloglarından oluşan bir mini klip yayınlandı. Yok Böyle Dans'tan elde edilecek gelirle 0-6 yaş arasındaki duyma engelli çocuklar için okul yapılacak. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.02.2011
558
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.