Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Küllerinden doğan kadınlar

Küllerinden doğan kadınlar

Kimileri biten bir ilişkinin ardından dağılıp hayata küser, kimileri de bu ayrılığın izlerini silebilmek için hayata sıkı sıkıya sarılır.

Yeniden doğanların fotoları sağda

Ve bu hırs onların yıldızını daha da parlatır. Tıpkı Kate Moss, Jennifer Aniston ve Jerry Hall'un yaptığı gibi...

Jennifer Aniston: Artık daha popüler
Jennifer Aniston'ın Brad Pitt'ten ayrıldıktan sonra manşetlerden ineceğini düşünenler fena halde yanıldılar. Çünkü güzel aktris, ayrılık sonrası insanların dikkatlerini eskisinden çok daha fazla çekmeye başladı. Brad Pitt'te, Angelina Jolie'yle birlikte olduktan sonra eski popülerliğinden eser kalmazken, Jennifer Aniston şimdilerde kırmızı halı üzerinde salınıyor, rol arkadaşı Vince Vaughn'unla romantik bir aşk yaşıyor ve filmleri eskisinden çok daha fazla ilgi görüyor.

Kate Moss: İkinci baharını yaşıyor
Kokain kullanırken çekilen fotoğrafının yayınlanması, Kate Moss'un kariyerini yerle bir etti. Onu bu yola sürükleyen müzisyen sevgilisi Pete Doherty ile yolunu ayırması, Kate Moss'u uçurumun eşiğinden döndürdü. Yeniden işlerine sarılan top model, şimdilerde ikinci baharını yaşıyor.

Jerry Hall: Eşinden ayrılmak yaradı
Aslında Jerry Hall, podyumların aranılan modellerinden biriydi. Ancak ünlü müzisyen Mick Jagger'dan boşandıktan sonra işleri daha da açıldı. VH1 adlı televizyon kanalında kendi şovunu hazırladı, defilelerde baş model olarak boy göstermeye başladı.
(Hürriyet/Kelebek)
387
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.