Magazin

Kulisi bastı

Kulisi bastı

Geçtiğimiz pazar akşamı, "Şarkı Söylemek Lazım" yarışmasının kulisi karıştı. Mirkelam ile partneri Didem Uzel'in adının aşk dedikodularına karışması üzerine, ünlü şarkıcının eski sevgilisi Pınar Çınar kulisi bastı.

"Şarkı Söylemek Lazım" yarışmasının kulisi bu hafta ikinci kez karıştı. Burcu Güneş ile Berke Hürcan'ın arasında çıkan aşk dedikoduları yüzünden Hürcan'ın sevgilisinin geçen hafta kulisi basmasından sonra, bu hafta da Mirkelam'ın ayrıldığı kız arkadaşı Pınar Çınar kulisi ayağa kaldırdı.

Tatsız sürpriz
Yayın sırasında çekimlerin yapıldığı stüdyoya gelen ve kulis kapısında beklemeye başlayan Çınar, "Ben 2.5 yılımı verdim Mirkelam'a ve sevgilimi Didem Uzel'e kaptırmayacağım. Mirkelam'a 'Sana bir sürpriz yapacağım' diye mesaj çekmiştim, ama mesajıma cevap vermedi. Böylece ona da sürprizimi yapmış oldum" dedi.

Burada olmamalıydın
Partneri Didem Uzel ile sahneden indikten sonra kulisin kapısında eski sevgilisi ile karşılaşan Mirkelam ise tam bir şok yaşadı. Kendisine yöneltilen hiçbir soruyu cevaplamayan sanatçı, daha sonra da ilk anda görmezden geldiği Pınar Çınar'a dönerek "Burada olmaman gerekiyordu" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.04.2007
397
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.