Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kucak haberi rahatsız etti

Kucak haberi rahatsız etti

Geçtiğimiz yıl Şile sahillerinde Tuba Ünsal'la kucak kucağa çekilmiş fotoğrafları basında yer alan Murat Han, o görüntülerle ilgili haberlerden rahatsızlık duyduğunu söyledi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Elele dergisine konuşan Murat Han, magazin basınına haber malzemesi olmaya tepki gösteren ünlüleri eleştirdi ve "Ünlüysen, bunun bazı bedelleri var. Seni izleyen kitle nasıl yaşadığını, kiminle birlikte olduğunu bilmek istiyor. Sen bu yüzden 'Kime ne benim özel hayatımdan' deme hakkına sahip değilsin. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yok. Benim tek çekincem, yansıtılma şekli. Yoksa magazin kötü bir şey değil. Hatta olması gerekir" dedi. Sonuçta bekar adamım Geçtiğimiz yıl Tuba Ünsal'la birlikte Şile sahillerinde birlikte görüntülenen Han, ilişkisiyle ilgili çıkan haberlerin kendisini rahatsız ettiğini söyledi: "Her bekar erkek gibi ben de ara sıra birileriyle yiyen, flört eden ya da sevgilisi olan bir insanım. O, daha magazin bir isim olduğu için, sanki ben de magazinle ilgili bir şey yapmışım gibi oldu. Ama o benim kız arkadaşımdı ve bence bunun magazinsel bir yanı yoktu! Bunu çok çirkin biçimde yazanlar oldu. 'Kucak kucağa yakalandılar' dediler. Biz sonuçta çirkin bir şey yapmıyoruz ki! Niye öyle sanki abes bir şekilde yakalanmışız gibi yazıyorlar anlamıyorum. Sonuçta bekar adamım, birini aldatmıyorum, yanlış bir şey yok. İsterlerse çeksinler, engelleyecek ya da saldıracak durumum yok." (Milliyet)
371
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.