Magazin

Kral'ın kadınları bir arada

Kral'ın kadınları bir arada

Tam üç nesildir müziği kanlarında taşıyan efsanevi rock'n' roll yıldızı Elvis Presley'in karısı, kızı ve torunu Vogue Dergisi için poz verdi.

Kral Elvis Presley'in karısı Priscilla, kızı Lisa Marie ve torunu Riley ile ilk kez aynı karede yer aldı.

Tıpatıp benzerlik
Alman Bunte Dergisi'nin de geniş yer verdiği haberde, ABD'li ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz'in görüntülerinde, Priscilla Presley giyimi ve tarzıyla eski eşini andırıyor.

Leibovitz, Priscilla ile kızı Lisa Marie'nin birbirlerine tıpatıp benzediğini ve her ikisinin de çok utangaç olduğunu söylüyor.

Altı yıl evli kaldılar
59 yaşında olan ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Priscilla Presley, ünlü şarkıcıyla 1967 yılında masalsı bir düğünle evlenmiş, evlilikleri 1973 yılına kadar sürmüştü. Priscilla Presley eşinden kendine kalan serveti kurduğu şirketiyle değerlendiriyor.

Marie mutluluğu bulamadı
Kızı Lisa Marie, ünlü şarkıcı Michael Jackson ve oyuncu Nicolas Cage ile yaşadığı mutsuz evliliklerin ardından kabuğuna çekildi. Efsanevi şarkıcının torunu Riley ise şansını podyumda deniyor.
Yayın tarihi: 23.11.2004
612
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.