Magazin

Kraliçenin önünde dans edecektim mani oldu

Kraliçenin önünde dans edecektim mani oldu

Asena, 'O zamanlar Kraliçe Elizabeth'in önünde dans edecektim, böyle bir teklif almıştım. Engel oldu. Bu beni çok üzdü' dedi.

Günlerdir kamuoyunu meşgul eden İbrahim Tatlıses-Asena gerginliği, tv8'in Yeni Vizyon programında ele alındı. Hülya Aydın'ın sunduğu programa avukatı Emin Vahap Şimşek'le birlikte katılan Asena, çalışma ve eğitim özgürlüğünün engellendiğini ve Tatlıses tarafından tehdit edildiğini bir kez daha tekrarladı. Asena, 'Biz beraberken de elele toplum önüne çıkamıyorduk. Saklanıyorduk, başka arkadaşları bozulur diye. Ben bir kişiyi severim, on kişiyi sevecek gönlüm yok. Maşallah onun gönlü çok geniş. Zaten ben Tatlıses'e hiç aşık olmadım. Aşk diye bir şey yoktur. Saygıya ve sevgiye inanırım. İbrahim Bey'e de hayranlık duydum. Şu anda da sadece sesine saygı duyuyorum' dedi.

Asena, Hülya Aydın'ın ilişkilerine nokta koyduğu gece neler olduğu yönündeki sorusuna ise yanıt vermedi. 1.5 sene önce iki kez daha suç duyurusunda bulunduğunu açıklayan Asena, 'İlişkiyi bitirmeye çalışıyordum. Kendisi bunları dikkate almadı. Benim işlerimin birçoğuna da engel oldu. O zamanlar Kraliçe Elizabeth'in önünde dans edecektim, böyle bir teklif almıştım. Engel oldu. Bu beni çok üzdü' dedi.

Ünlü oryantal, programa e-posta yoluyla katılarak, 'İbrahim Tatlıses'in nasıl bir insan olduğunu bilmiyor muydunuz, neden bu noktaya geldiniz' sorusunu yönelten izleyiciye de 'Nereden bileyim kavun mu ki koklayayım' diye yanıt verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.11.2004
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.