Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kraliçe'nin ajanı Müslüm Gürses!

Kraliçe'nin ajanı Müslüm Gürses!

Ve beklenen albüm piyasada...

Müslüm Gürses'in yeni şarkılarını indirmek için tıklayınız!..

Murathan Mungan prodüktörlüğünde Müslüm Gürses'in; Bob Dylan'dan 'Mr. Tambourine Man'i, Björk'ten 'Bachelorette'i ve hatta James Bond soundtrack'i Garbage hit'i 'The World is Not Enough'ı bile yorumladığı albümü 'Aşk Tesadüfleri Sever' çıktı!

Esma Sultan Yalısı'nda önceki gün düzenlenen albüm tanıtım galasında bir araya gelen Murathan Mungan ve Müslüm Gürses seçkin ('Ooo kimler de Müslümcüymüş' dedirten) konuklara albümün oluşum aşamasını 'kendi üsluplarıyla' anlattı.

Murathan Mungan'ın, "Yabancı parçalara Müslüm Gürses ruhu katarak bir mucizeyi gerçekleştirdik" dediği gecede Müslüm 'baba', yine pek konuşmaktan yana olmadı. Kısa konuşmasında "Evet, kendi iklimimizden ödün vermeden bir albüm kaydettik" dedi. Konuşmaların ardından James Bond soundtrack'i (The World is not Enough/Garbage) ile konukların arasından sıyrılıp sahneye çıkan Gürses, dört parçaya playback yaptı ve gece sona erdi.
(Radikal)
312
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.