Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kraliçe seks yasağı koydu

Kraliçe seks yasağı koydu

Kraliçe Elizabeth, birlikte yaşayan ve 8 Nisan'da evlenecekleri açıklanan Prens Charles ile Camilla'nın düğünden önceki gece seks yapmalarını yasakladı.

Kraliçe Elizabeth, Prens Charles (56) ve Camilla Parker Bowles'a (57) inanılmaz taleplerde bulunmaya başladı. Charles ve Camilla'nın düğünden bir gece önce Windsor Şatosu'nda ayrı odalarda uyumasını isteyen kraliçe, düğüne de itirazlarda bulundu. Birlikte yaşadıkları bilinen Charles ve Camilla bu yasağı anlamsız bularak karşı çıktılar. Ancak Kraliçe bu konuda inat ediyor.

Şatafatlı olmasın
Kraliçe, düğünün Charles'ın planladığı kadar lüks olmamasını da istedi. Windsor Şatosu'nda saray mensuplarının, ünlülerin ve politikacıların katılacağı muhteşem bir düğün yapmak isteyen Prens Charles, davetlilere kır evinden getirteceği organik sebzelerle yapılacak yemekler ikram etmeyi planlıyordu. Ancak Kraliçe'nin 'fazla gösterişin kamuoyunu rahatsız edeceğini' düşündüğü belirtiliyor. Düğün yine normal ölçülerde lüks olacak fakat kraliçe 'bir cümbüşe' dönüşmemesini istiyor.

Nişan yüzüğünün taklidini yaptılar
Amerikan süpermarketler zinciri Asda, Prens Charles'ın, Camilla'ya taktığı 600 bin sterlin (1.5 milyon YTL) değerindeki elmas nişan yüzüğünün sahtesini yaptı. Suni elmas kullanılarak, Camilla'nın parmağındaki yüzüğün bire bir benzeri olan taklit yüzük, 19 sterlinden (47 YTL) satılacak. Düğün tarihine yakın piyasaya çıkacak olan yüzüğün kapış kapış satılacağı tahmin ediliyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.02.2005
968
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.