Magazin

Kovulacağını anlayınca istifa etti

Kovulacağını anlayınca istifa etti

Jüri üyeliğini yaptığı The X Factor adlı yarışmadan kovulacağı haberleri yayılan ünlü şarkıcı Britney Spears istifasını verdi.

britney spears

Ses yeteneklerini keşfeden The X Factor yarışması, jüri üyeleri arasına Britney Spears'ı da katarak yeni sezona iddialı başlamıştı. Ancak bu iddia kısa sürdü.

Ünlü şarkıcı, 15 milyon dolar karşılığında kabul ettiği jüri üyeliğinden bir sezonun sonunda ayrıldı.

Bir süre önce programın yapımcısı Simon Cowell'in, 31 yaşındaki pop yıldızını sıkıcı olduğu için kovacağı söylentileri yayılmıştı.

Cowell'ın, ünlü şarkıcıyı jüri üyeliğine 'çatlak' yönlerini ortaya koyması için seçtiği ancak Spears'ın program boyunca sıkıcı taraflarının ağır bastığını düşündüğü öğrenildi.

Cowell'ın bu kararının 15 milyon dolarlık anlaşma ile ilgili olduğu iddiaları yayılırken, yapımcısının kendisi hakkındaki düşünceleri kulağına giden Spears, kovulmayı beklemek yerine istifa etmeyi seçti.

Yarışmanın diğer bir jüri üyesi olan LA Reid ise bir süre önce, müzik yapım şirketine yoğunlaşmak için ayrılacağını anons etmişti.

Programın yapımcısı Cowell, İngiltere'den ithal ettiği televizyon şovunun Amerika'da da aynı başarıyı yakalamasını sağlayamadı.

Daha önce Paula Abdul ve Nicole Scherzinger'i jürilikten kovan Cowell, bütün ümidini ünlü şarkıcı Spears'a bağlamıştı.

Jüri üyeliğini yaptığı The X Factor adlı yarışmadan kovulacağı haberleri yayılan ünlü şarkıcı Britney Spears istifasını verdi.

Yayın tarihi: 13.01.2013
529
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.