Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kötü günlere komik fotoğraflarla elveda

Kötü günlere komik fotoğraflarla elveda

Olağanüstü hayvan fotoğrafları ve ilham erici yazılardan oluşan "Kötü Günler Kitabı", dudağı olan herkesi gülümsetecek. Kitabın sloganı, "Herkesin kendini kötü hissettiği günler olur".

Kendini "iyi" hissetmeyen herkesin neşelenmesini sağlayacak "Kötü Günler Kitabı" piyasaya çıktı. Kitap, "Herkesin kendisini kötü hissettiği günler olur" sözleriyle başlıyor.

Kendisini "iyi" hissetmeyen herkesin neşelenmesini sağlayacak olağanüstü hayvan fotoğrafları ile ilham verici yazılardan oluşan "Kötü Günler Kitabı", Dharma Yayınları'ndan çıktı.

Bradley Trevor Greive'nin hazırladığı kitapta, "dudakları olan herkesin gülümsemesi" amaçlanıyor.

Kısa yazılarla birlikte hayvanların "belirli durumlara uygun düşen komik fotoğrafları"nın yer aldığı kitapta şu görüşlere yer veriliyor:

"Yüz cümleden daha az yazı içeren Kötü Günler Kitabı, mesajlarını, büyük bir sevecenlik ve mizah duygusu ile iletmektedir.

Bunu başarmaktaki en güçlü aracı ise hayvanların son derece etkileyici ve ancak bir o kadar da gösterişsiz fotoğraflarıdır. Kolay bir metin ile olağanüstü resimlerin bu mütevazi birlikteliği, bizi kendimizi kötü hissettiğimiz günlerin içinden geçirerek aydınlığa ve mutluluğa ulaştırmaktadır."

Bir çok sanatçının olağanüstü güzellikle hayvan fotoğrafları ile süslenen kitap, "Herkesin kendisini kötü hissettiği günler olur" sözleriyle başlıyor
Yayın tarihi: 02.03.2002
369
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.