Magazin

Kötü gün dostu

Kötü gün dostu

Victoria Beckham, Madrid'de yaşasa da yakın arkadaşlarını ihmal etmiyor. Beckham'ın yakın dostlarından Sarah Bosnich, evliliği sona erdiğinde arkadaşının tavsiyeleri sayesinde ayakta kaldığını söylüyor.

Victoria'nın fotoğrafları sağda

Eski Spice Girls üyesi Victoria Beckham, ünlü futbolcu David Beckham'la olan evliliğinde zaman zaman sorunlar yaşasa da her fırsatta çok mutlu olduğunu söylüyor.

Üç oğlu ve kocasıyla Madrid'de yaşayan, ama sık sık Avrupa'nın moda başkentlerini ziyaret eden Beckham yakın arkadaşlarını da ihmal etmemeye çalışıyor ve dostlarını özellikle de zor dönemlerinde yalnız bırakmıyor.

ALDATILINCA BOŞANDI
Tom Cruise'un nişanlısı Katie Holmes'le çok iyi anlaşan Victoria Beckham'ın yakın dostlarından biri de Sarah Bosnich. Futbolcu Mark Bosnich'den bir süre önce boşanan Sarah Bosnich, OK dergisine verdiği röportajda Victoria Beckham'dan övgüyle söz etti.

Victoria'nın harika bir olduğunu söyleyen Sarah Bosnich, arkadaşının olgunlaştıkça daha da güzelleştiğini de sözlerine ekledi. Kocasının kendisini Sophie Anderton adlı bir kadınla aldatmasıyla oldukça zor günler geçiren ve bu olaydan sonra evliliğini noktalayan Sarah Bosnich, arkadaşı Victoria Beckham'ın tavsiyeleri sayesinde ayakta kaldığını da belirtiyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 07.04.2006
364
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.