Magazin

Köse'nin 'dayak' inadı!

Köse'nin 'dayak' inadı!

Erol Köse'nin Twitter hesabından yazdıkları başına dert açmaya devam ediyor.

Yapımcı Erol Köse savcıya verdiği ifadesinde, oyuncu Haluk Bilginer’in bir zamanlar evli olduğu Zuhal Olcay’ı dövdüğünü söyledi. Köse, Twitter’daki sayfasından, Bilginer’in, Olcay’ı dövdüğünü iddia etmişti. Köse’nin iddialarını yalanlayan ikili, ayrıca Köse hakkında hakaret ve iftira suçundan savcılığa başvurdu.

Köse: Ben gördüm Olcay dayak yedi
Erol Köse önceki gün Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nda ifade verdi. Savcıya ifade veren Köse, kendisi adına açılmış birçok sahte hesap bulunduğunu öne sürerek, Bilginer ve Olcay ile ilgili attığı twit’lerin de arkasında durdu. Köse yaşananlara bizzat şahit olduğunu söyledi. Erol Köse Twitter’daki sayfasında şunları yazmıştı: “Haluk Bilginer’in Zuhal Olcay’ı kaç kere dövdüğünü bilen var mı, evet şahidim, komşumdular. Olcay kaç kez ‘İmdat’ diye dayak yerdi.” Zuhal Olcay ise “10 yıldır o sitede oturuyorum, biz geldiğimizde Erol Köse taşınmıştı. Herhalde kafayı yedi” dedi.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 01.06.2012
473
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.