Magazin

Koruma terörü

Koruma terörü

Son günlerde özel yaşamıyla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Gülşen'in Bodrum konserinde olay çıktı.

Gülşen'in fotoları sağda

Yalıkavak Beldesi'ndeki Dodo Beach Club'daki konserine yaklaşık iki saat geç başlayan Gülşen'i, CHP'li Belediye Başkanı Mustafa Saruhan'ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 1200 kişi izledi.

Şarkıcı, konser başlamadan önce, korumaları aracılığıyla gazetecilerin sadece ilk şarkıda çekim yapabileceği haberini ulaştırdı.

Sahildeki tesisin ahşap iskelesi üzerinde konser veren Gülşen, "Ya tutarsa" adlı ilk şarkısının bitmesinin hemen ardından gazetecilerin tesisin dışına çıkarılmasını istedi. Dar iskeleden, seyircileri rahatsız etmeden ve yavaş hareketlerle çıkmaya çalışan gazeteciler, korumaların sert tavrıyla karşılaştı.

Bazı korumalar basın mensuplarının boğazına sarıldı ve seyircilerin üzerine itti. Bu yüzden arbede yaşandı ve bazı seyirciler ezilme tehlikesi geçirdi.

Gülşen ise yaşananlarla ilgili olarak "Aslında beni 10 şarkıda bile çekebilirsiniz. Bu korumalar beni öldürecek. Ne gelirse başıma bunların yüzünden geliyor. Bu korumaları benim sanıyorsunuz ama benim değil bunlar, tesisin korumaları" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 26.06.2006
392
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.