Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Konuşulan beraberlik

Konuşulan beraberlik

Adı Necati Şaşmaz'la anılmaya başlanan Nefise Karatay, sonunda suskunluğunu bozdu ve "Biz sadece iş arkadaşıyız" dedi.

Ünlü mankenin fotoları sağda

Giyim markası Crispino, erkek kreasyonu için "Kurtlar Vadisi"nin Polat'ı Necati Şaşmaz, bayan kreasyonu içinse Nefise Karatay ile iki yıllık reklam anlaşması yapmıştı. Pana Film'in çekeceği, senaryosunu Hasan Kaçan'ın yazacağı reklam filminin "Kurtlar Vadisi"nin devamı gibi olacağı açıklanmıştı.

Her zaman birlikte
Geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısının ardından ekip, hem gazete ilanları hem de reklam filmi için sık sık bir araya gelerek, çekimler üzerine görüşmeye başladı. Ancak bu toplantılara Nefise Karatay'ın da katılması üzerine, güzel mankenin adı Necati Şaşmaz'la anılır oldu.

Necati düzgün biri
Kulaktan kulağa yayılan bu iddia üzerine görüştüğümüz Nefise Karatay, Necati Şaşmaz ile iş arkadaşlığının dışında bir ilişkisi olmadığını söyledi: "Necati çok düzgün, çok beyfendi biri ama iş arkadaşlığı dışında bir ilişkimiz yok. Olsa tüm samimiyetimle size söylerdim. İnanın ki bu iddialar doğru değil."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.07.2006
472
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.