Magazin

"Konuşmayı beceremiyor”

"Konuşmayı beceremiyor”

Acımasız yorumlarıyla tanınan ABD'li sunucu Wendy Williams, Beyonce hakkında yaptığı yorumla herkesi şaşırttı.

beyonce

ABD'li sunucu Wendy Williams, talk-show programında dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce hakkında yaptığı yorumlarla gündem yarattı. Program esnasında Beyonce’un kendi hayatını anlatacak belgeseli hakkında konuşan sunucu, önce ünlü şarkıcıya hayran olduğunu söyledi. Belgesel hakkında bilgi veren Williams daha sonra Beyonce’un konuşmayı beceremediğini, ancak ilkokul çağındaki çocuklar seviyesinde kendini ifade edebildiğini söyledi. Şarkıcıya belgesel ekibi ile tanıştırılmadığı için de sitem eden sunucu “Ben Beyonce’ye hayranım. Her ne kadar kendisi bizi belgeseldeki yeni ekibiyle tanıştırmamış olsa da programını izleyeceğim” şeklinde konuştu. Sözlerine devam eden Williams, “Beyonce beşinci sınıf ilkokul çocukları gibi konuşuyor. Aslında, konuşamıyor” dedi.

Hollywood’un yıldız isimleriyle ilgili yaptığı acımasız yorumlarıyla ünlü sunucu daha önce de Beyonce hakkında polemik yaratan açıklamalarda bulunmuştu. Williams, şarkıcının bebek beklediğini ilk açıkladığı dönemde, Beyonce’nin hamileliğine inanmadığını ifade etmişti.

Williams ayrıca, Jessica Biel’in şarkıcı Justin Timberlake ile evlenmesinin ardından Haziran ayında bir açıklama yaparak çiftin evliliğinin uzun sürmeyeceğini söylemişti.

Yayın tarihi: 09.12.2012
568
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.