Magazin

‘Konsere gidiyorum cezaevine değil’

‘Konsere gidiyorum cezaevine değil’

Deniz Seki, 6 yıl 3 aylık hapis cezasının onandığı haberlerini yalanlayarak “Ben konsere gidiyorum. O bahsi geçen topraksız mezara değil” dedi

deniz seki

Deniz Seki, önceki gün gazetelerde ve internet sitelerinde yerel mahkeme tarafından verilen 6 yıl 3 aylık hapis cezasının yargıtay tarafından onandığı iddialarını twitter sayfasından yalanladı. Cezasının Yargıtay 10. Ceza Dairesi, İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından onanmadığını söyleyen Seki sayfasında, “Kötü haberlere ne kadar meraklı bazı arkadaşlar. Ben Zonguldak’taki konserime gidiyorum. O bahsi geçen topraksız mezara değil” diyerek iddiaların doğru olmadığını yazdı.

Çıkan habere dava açacaklarını belirten Seki’nin avukatı Burak Başkale, “Kesinlikle doğruluk payı olmayan haberler yer aldı gazete ve sitelerde. Davanın bir iki hafta içinde karara bağlanmasını bekliyoruz. Dosyada 18 klasör, 30 sanık olduğu için karar sürece bu kadar uzun sürdü” dedi. Seki’ye davayla ilgili bilgi verdiğini dile getiren Başkale, “Kendisiyle konuşup bilgi verdim. Morali gayet iyi. Normal hayatını yaşıyor ve kararın sonuçlanmasını bekliyor” şeklinde konuştu.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 09.06.2013
484
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.