Magazin

Komşu'nun en seksi kadını

Komşu'nun en seksi kadını

Yunanistan'ı geçtiğimiz yıl Ekvador'daki Dünya Güzellik Yarışması'nda temsil eden 24 yaşındaki Valia Kakouti, ülkenin en seksi kadını seçildi.

Valia'nın çarpıcı fotoğrafları için sağ taraftaki Foto Galeri'yi tıklayınız!

Yunanistan'ın popüler erkek dergileri ve İnternet sitelerinin ortaklaşa düzenlediği ankette açık ara birinci olan Valia Kakouti, Avrupa'nın önde gelen modellik ajanslarından da teklif alıyor. Yunan güzel katıldığı bir şov programında gelecekteki hedefleri arasında Türk-Yunan dostluğuna katkı sağlamak istediğini de söyledi.

Kadınların seks isteği artıyor
İngiltere'de 5,500 ve erkekle yapılan bir anket, her gün seks isteyen kadınların oranının arttığını ortaya koydu. Great British Sex Survey adlı kuruluş tarafından yapılan ankete göre 1993 yılında kadınların yüzde 18'i her gün seks isterken bu oran yüzde 27'ye yükseldi.

Araştırma cinsel yaşamından memnun olan kadınların erkeklere göre daha fazla olduğunu da ortaya koydu. Kadınların yüzde 62'si seks hayatlarında tam anlamıyla tatmin olduklarını söylerken bu oran erkeklerde yüzde 54.
Yayın tarihi: 13.08.2005
541
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.