Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Komik ve zeki erkek seviyor

Komik ve zeki erkek seviyor

Yıldızı günden güne parlayan genç oyuncu Sienna Miller'a göre ideal erkek dediğin, hem komik, hem de zeki olmalı.

Bu özellikler de yeni barıştığı nişanlısı Jude Law'da fazlasıyla var. İki İngiliz oyuncu Sienna Miller ile Jude Law'un kısa bir ayrılık döneminden sonra, tekrar bir araya geldiklerini bilmeyen kaldı mı?

Peki Jude Law gerçekten de Sienna Miller'ın hayalindeki gibi bir erkek mi? 23 yaşındaki oyuncu, Hello dergisine, Jude Law'ın adını hiç vermeden, kafasındaki "ideal erkek" tarifini şöyle yaptı:

"Benim beğendiğim erkek, öncelikle komik ve zeki olmalı. Mesleğine hevesle bağlanmasını isterim. Ve tabii yakışıklı olmasını da tercih ederim. Ben aslında güzel olan her şeyi severim. Ama sözlerim yanlış anlaşılmasın. Güzellik birinci sıramda yer almaz. Ben öyle lüks mekanlarda eğlenmekten de pek hoşlanmam. Bana pahalı hediyeler verecek bir erkeği de istemem. Önemli olan sevgiyi simgeleyen küçük şeylerdir."

YAZ TATİLLERİ GÜNEY AFRİKA'DA GEÇMİŞ
Sienna'nın kafasındaki 'ideal erkek' tarifine Jude Law oldukça uygun duruyor. Miller'ın hayatındaki diğer erkeğe gelince, genç oyuncunun babası Ed Miller, Amerikalı tanınmış bir banker. Annesi ise Güney Afrika doğumlu bir tiyatro öğretmeni.

Sienna çok küçükken, annesiyle, çok sevdiği babası boşanmış. Sienna da tüm yaz tatillerini, annesinin Güney Afrika'daki akrabalarıyla geçirmeye başlamış. Sienna ve kız kardeşi, tiyatro ile küçük yaşlarda tanışmışlar. Ve yaşı ilerledikçe Sienna Miller, oyunculuğu meslek olarak seçmek konusunda kesin kararı vermiş.

İlginç giyim stiliyle de tanınan oyuncu için aslolan tiyatro oyunculuğu. Yine de "Alfie" filmiyle sinema dünyasında ilk çıkışını yapmış. Film fiyasko ile sonuçlansa da Jude Law ile bu filmde tanıştıkları için Alfie, Sienna Miller için hala çok özel bir film.
(Hürriyet/Kelebek)
326
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.