Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Kolları, boynu mosmordu'

'Kolları, boynu mosmordu'

TRT'de yayımlanan Leyla ile Mecnun dizisinin setinde dizi oyuncuları Ezgi Asaroğlu, Beste Bereket ve Ushan Çakır arasında geçtiğimiz aylarda yaşanan dayak olayıyla ilgili dava görülmeye devam ediyor.

TRT'de yayımlanan Leyla ile Mecnun dizisinin setinde dizi oyuncuları Ezgi Asaroğlu, Beste Bereket ve Ushan Çakır arasında geçtiğimiz aylarda yaşanan dayak olayıyla ilgili dava görülmeye devam ediyor. Mahkemede son olarak dizinin yönetmen asistanı Nazlı Özdeniz tanık olarak dinlendi. Ushan’ın Ezgi’yi saçlarından tutarak yerde sürüklediğini belirten Özdeniz, “Ushan’ın ellerinden tutup saçlarından ayırmaya çalıştım. O sırada Ezgi yerde sürükleniyordu.

Diğerlerinin yardımıyla Ezgi’yi kurtardık. Kolları, dizi, boynu mosmordu ve ağlıyordu, oradan uzaklaştırdığımda halen ağlıyordu, morali bozuktu” dedi. İstanbul 4. Asliye Ceza Mahkemesi’nde önceki gün görülen duruşmada Ezgi Asaroğlu hazır bulunurken Ushan Çakır ve Beste Bereket katılmadı. Duruşmada tanık olarak dinlenen yönetmen asistanı Nazlı Özdeniz olaylar sırasında Ezgi’nin “İmdat beni öldürüyorlar” diye bağırdığını ifade etti.

Mahkeme diğer tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi. İddianamede Ezgi Asaroğlu hakkında ”hakaret” suçundan 3.5 aydan 2 yıl 4 aya kadar, Ushan Çakır hakkında “kasten yaralama” suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar, Beste Bereket hakkında ise “azmettirme suçundan” 1 yıldan 3 yıla kadar hapis talep ediliyor.

(Habertürk)

774
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.