Magazin

Kocamla anlaşıyorum çünkü...

Kocamla anlaşıyorum çünkü...

Ünlü Fransız aktör Vincent Cassel ile evli olan Monica Bellucci, mutlu evliliğinin sırrını açıkladı: "Mutlu bir evliliğim var çünkü kocamla hiçbir ortak yönüm yok."

Güncellenme tarihi:
Mardan Palace Oteli'nin açılışı için Antalya'ya gelen Monica Bellucci, ünlü İtalyan dergisi Gioia'ya verdiği röportajda evliliğiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu. Güzel oyuncunun mutlu evlilik formülü sıra dışı: "Kocam bir var, bir yok. O başka yerde, ben başka yerde film çeviriyoruz. Kısacası o benim beyaz prensim değil. Ortak dostlarımız da yok. Ben onun dostlarını o da benim dostlarımı tanımaz. Zevk paylaşımımız sıfır. Başka başka şeyler yapmaktan hoşlanıyoruz. Damak tatlarımız, zevk aldığımız hobiler çok farklı. Karakterlerimiz de zıt. Ben sakin, o saldırgan. Ancak tüm bu farklılıklara rağmen çok mutluyuz. Çünkü hâlâ birbirimizi keşfetmeye çalışırken mutluluğu fazlasıyla tadıyoruz. Değişikliklerden hoşlanıyoruz." FOTO GALERİ Vincent Cassel ile tüm tahminler aksine çok mutlu bir evlilik sürdürdüklerini ısrarla belirten Bellucci ayrıca "Uzun yıllar sonra birbirinize olan ilginiz daha da artıyor. Unutmayın o bir erkek ve ben bir kadınım. Duygu ve istek her şeyin üstesinden gelebiliyor. Bence zıt karakterlerin birlikteliği daha sağlam temellere sahip ve daha uzun ömürlü oluyor" dedi. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.05.2009
410
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.